Jak złożyć zamówienie

Dokonywać zakupów w naszym sklepie możesz na trzy sposoby:

 

Składanie zamówień poprzez sklep internetowy

Zamówienia możesz składać jako zarejestrowany użytkownik lub bez rejestracji, korzystając z opcji "Szybkie zakupy bez rejestracji".

 

Składanie zamówień telefonicznie

Tel. stacjonarny 22 826 07 14
Tel. komórkowy 608 765 890

Wyszukaj interesujące Cię produkty i zadzwoń do nas. Uwaga! Nie przyjmujemy zamówień telefonicznych w grudniu!

 

Bezpośredni zakup w sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie

W sklepie przy ul. Piaskowej 3 w Warszawie posiadamy duży magazyn podręczny i można w nim dokonywać zakupów bez złożenia zamówienia przez sklep internetowy. Zalecamy jednak, aby upewnić się przed przyjazdem telefonicznie lub poprzez e-mail, czy dany produkt jest dostępny od ręki.

Istnieje możliwość rezerwacji towaru telefonicznie na ten sam dzień roboczy (z wyjątkiem grudnia, w tym miesiącu nie dokonujemy rezerwacji telefonicznych!). Nie ma możliwości rezerwacji na dzień następny lub późniejsze, dłużą rezerwację (na 7 dni kalendarzowych) można dokonać jedynie składając zamówienie przez sklep internetowy. Zachęcamy do składania zamówień przez sklep internetowy, ponieważ gwarantuje to najsprawniejszy przebieg realizacji zamówienia.

 

Odbiór osobisty po złożeniu zamówienia przez sklep internetowy

W naszym sklepie nie pobieramy żadnej opłaty manipulacyjnej za odbiór osobisty produktów.

Przed przyjazdem po odbiór zamówienia upewnij się, czy zamówienie zostało skompletowane. Sprawdź status zamówienia, który powinien brzmieć "Gotowe do odbioru osobistego". Powinieneś również otrzymać maila z informacją o tym, że możesz już odebrać zamówienie. Jeśli jednak wybrałeś formę płatności Odbiór osobisty - wpłata na konto - status "Gotowe do odbioru osobistego" ustawimy dopiero wówczas, gdy zagwarantujemy dostępność towaru oraz gdy otrzymamy wpłatę na konto.

Płatność możesz uregulować gotówką lub przelewem. Uwaga! nie akceptujemy kart płatniczych.

Jeśli zapłaciłeś przelewem za towar, który chcesz odebrać osobiście - pamiętaj, że towar wydamy wyłącznie osobie, której dane są zgodne z tymi z zamówienia lub osobie, która dokonała przelewu. Wymagamy dokumentu potwierdzającego tożsamość.

Zamówione produkty są zarezerwowane przez okres 7 dni kalendarzowych od daty złożenia zamówienia. Po przekroczeniu tego terminu można zgłosić się po odbiór zamówienia, ale YAGO24.PL nie gwarantuje już jego dostępności i niezmienności ceny oraz zastrzega sobie prawo anulowania zamówienia. Jeśli chcesz odebrać zamówienie po upływie 7 dni, skontaktuj się z nami.

Adres sklepu:
YAGO24.PL
ul. Piaskowa 3
01-067 Warszawa

kontakt@yago24.pl

22 826 07 14
gsm 608 765 890

Pon.-pt. 10:00 - 18:00, sob. 10:00 - 15:00

 

 

 

Przeczytaj poniższe wskazówki, aby łatwo do nas trafić

Jeśli jedziesz lub idziesz do nas od ul. Powązkowskiej, szukaj pierwszego zespołu budynków po lewej stronie.
Znajdujemy się w budynku, który wskazuje strzałka na zdjęciu powyżej, wejście przez bramę, a później po schodkach.

Na ulicy Piaskowej jest jeszcze jedna posesja oznaczona numerem 3, to płatny parking, który znajduje się obok - bardzo wiele osób omyłkowo tam trafia, zwłaszcza jeśli jadą od strony ul. Burakowskiej.

© 2006-2015 YAGO24.pl Wszystkie prawa zastrzeżone