Bezpieczeństwo

Bezpieczne zakupy

YAGO24.PL gwarantuje możliwość zwrotu towaru zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta. Jeśli pomyliłeś się przy składaniu zamówienia albo otrzymany produkt nie spełnia twoich oczekiwań, możesz go zwrócić. O szczegółach czytaj w Regulaminie ->  http://yago24.pl/regulamin

YAGO24.PL sprzedaje produkty nowe. Jeśli sprzedaż będzie dotyczyć produktu używanego lub niepełnowartościowego, informacja taka zostanie w sposób wyraźny przedstawiona w opisie danego produktu.

Bezpieczna przesyłka

Przykładamy dużą wagę do tego, aby przesyłka dotarła do Ciebie w nienaruszonym stanie. Do pakowania używamy kartonów, ochronnych wypełniaczy, taśmy zabezpieczającej, folii stretch i kopert bąbelkowych. YAGO24.PL bierze pełną odpowiedzialność za przesyłki zagubione w transporcie. W takiej sytuacji YAGO24.PL składa reklamację u stosownego spedytora i po jej rozpatrzeniu oraz uzyskaniu potwierdzenia, że przesyłka nie dotarła do adresata, sklep wysyła przesyłkę ponownie lub w przypadku braku towaru zwraca należność na rzecz klienta.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Dane osobowe przechowujemy z zachowaniem wszystkich stosownych przepisów prawa. Nie udostępniamy ich żadnym zewnętrznym firmom, jak również wewnątrz firmy mają do nich dostęp wyłącznie wybrani pracownicy i wyłącznie w zakresie niezbędnym do realizacji zamówień.

© 2006-2015 YAGO24.pl Wszystkie prawa zastrzeżone